Universitatea Agora deschide noul an universitar la Filarmonica de Stat, cu oportunităţi, burse şi spectacol muzical

Written on Sept. 19, 2012.

Conducerea Universităţii Agora are plăcerea să vă invite la deschiderea anului universitar 2012-2013, vineri 28 septembrie, între orele 17-18, la Filarmonica de Stat din Oradea (str. Moscovei, nr.5).

După o scurtă informare asupra oportunităţilor şi facilităţilor care au apărut în urma acreditării Universităţii Agora, se va citi lista studenţilor, din toţi anii de studiu, care au obţinut burse şi scutiri de taxe pentru noul an universitar sau pentru întreaga perioadă de şcolarizare (burse de merit, burse Agora, burse oferite de agenţi economici etc.).

Partea cea mai mare a timpului va fi alocată unui atractiv, sperăm, spectacol muzical.

Sunt invitaţi nu numai bobocii din anul I, care se vor număra în 27 septembrie- data limită pentru înscrieri la admitere, ci şi studenţii din anii superiori, precum şi toţi cei interesaţi de viaţa academică şi studenţească din Agora.

Conducerea Universităţii Agora